Ötən gecə UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçirilib.
Modern.az saytı nəticələri təqdim edir:
B qrupu
"Astana" (Qazaxıstan) - "Yanq Boyz" (İsveçrə) 0:0
"Olimpiakos" (Yunanıstan) - APOEL (Kipr) 0:1
1. | APOEL | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2. | Olimpiakos | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3. | Yanq Boyz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
4. | Astana | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
C qrupu
"Qəbələ" (Azərbaycan) - "Maynts" (Almaniya) 2:3
"Sent-Etyen" (Fransa) - "Anderlext" (Belçika) 1:1
1. | Anderlext | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
2. | Maynts | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
3. | Sent Etyen | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
4. | Qəbələ | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
G qrupu
"Ayaks" (Hollandiya) - "Standard" (Belçika) 1:0
"Selta" (İspaniya) - "Panatinaikos" (Yunanıstan) 2:0
1. | Ayaks | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2. | Selta | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3. | Standard | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4. | Panatinaikos | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
H qrupu
"Gent" (Belçika) - "Konyaspor" (Türkiyə) 2:0
"Şaxtyor" (Donetsk) - "Braqa" (Portuqaliya) 2:0
1. | Şaxtyor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
2. | Gent | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3. | Braqa | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
4. | Konyaspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
I qrupu
"Şalke" (Almaniya) - "Zalsburq" (Avstriya) 3:1
"Krasnodar" (Rusiya) - "Nitsa" (Fransa) 5:2
1. | Krasnodar | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
2. | Şalke | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3. | Zalsburq | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
4. | Nitsa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
J qrupu
"Fiorentina" (İtaliya) - "Qarabağ" (Azərbaycan) 5:1
"Slovan" (Çexiya) - PAOK (Yunanıstan) 1:1
1. | Fiorentina | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2. | PAOK | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3. | Slovan | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
4. | Qarabağ | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
K qrupu
"Sparta" (Çexiya) - "İnter" (İtaliya) 3:1
"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Sautgempton" (İngiltərə) 0:0
1. | Sautgempton | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
2. | Hapoel Beer-Şeva | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
3. | Sparta | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4. | Inter | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
L qrupu
"Sürix" (İsveçrə) - "Osmanlıspor" (Türkiyə) 2:1
"Styaua" (Rumıniya) - "Vilyarreal" (İspaniya) 1:1
1. | Vilyareal | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
2. | Osmanlıspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3. | Sürix | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
4. | Styaua | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
A qrupu
"Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Feyenoord" (Hollandiya) 1:0
"Mançester Yunayted" (İngiltərə) - "Zarya" (Ukrayna) 1:0
1. | Fənərbaxça | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
2. | Feyenord | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3. | Mançester Y | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
4. | Zorya | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Dqrupu
"Zenit" (Rusiya) - "AZAlkmaar" (Hollandiya) 5:0
"Dundalk" (İrlandiya) - "Makkabi" (Tel-Əviv, İsrail) 1:0
1. | Zenit | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2. | Dundalk | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3. | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
4. | Makkabi Təl-Əviv | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
E qrupu
"Austriya" (Avstriya) - "Viktoriya" (Çexiya) 0:0
"Roma" (İtaliya) - "Astra" (Rumıniya) 4:0
1. | Roma | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2. | Austria | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
3. | Viktoriya | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4. | Astra | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
F qrupu
"Atletik" (İspaniya) - "Rapid" (Avstriya) 1:0
"Genk" (Belçika) - "Sassuolo" (İtaliya) 3:1
1. | Genk | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
2. | Sassuolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
3. | Rapid | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
4. | Atletik | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |