Ötən gecə UEFA-nın Avropa Liqasında qrup mərhələsinin 4-cü turu keçirilib.
Modern.az xəbər verir ki, 4-cü turda 12 qrupda ümumilikdə 24 matç keçirilib.
Bütün nəticələri təqdim edirik:
A qrupu
“Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) - “Astana” (Qazaxıstan) - 0:1
“Slaviya” (Çexiya) - “Vilyareal” (İspaniya) - 0:2
1. | Vilyarreal | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 8 |
2. | Astana | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
3. | Slavia | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
4. | Makkabi | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:6 | 1 |
B qrupu
“Yanq Boyz” (İsveçrə) - “Dinamo” (Ukrayna) - 0:1
“Partizan” (Serbiya) - “Skenderbeu” (Albaniya) - 2:0
1. | Dinamo K. | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
2. | Partizan | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | 5 |
3. | Yanq Boyz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
4. | Skenderbeu | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | 2 |
C qrupu
“Ludoqorets” (Bolqarıstan) - “Braqa” (Portuqaliya) - 1:1
“Başakşəhər” (Türkiyə) - “Hoffenhaym” (Almaniya) - 1:1
1 | Ludoqorets | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
2. | Braqa | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 7 |
53. | Hoffenhaym | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 4 |
4. | Başakşehir | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | 2 |
D qrupu
AEK (Yunanıstan) - "Milan"(İtaliya) 0:0
"Riyeka"(Xorvatiya) - "Austriya" (Avstriya) 1:4
1. | Milan | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 8 |
2. | AEK | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
3. | Austriya | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | 4 |
4. | Riyekaa | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | 3 |
E qrupu
“Apollon” (Kipr) - “Atalanta” (İtaliya) - 1:1
“Lion” (Fransa) - “Everton” (İngiltərə) - 3:0
1. | Atalanta | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:3 | 8 |
2. | Lion | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 8 |
3. | Apollon | 4 | 0 | 3 | 1 | 6:7 | 3 |
4. | Everton | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 |
F qrupu
“Lokomotiv” (Rusiya) - “Şerif” (Moldova) - 1:2
“Kopenhagen” (Danimarka) - “Zlin” (Çexiya) - 3:0
1. | Kopenhagen | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:1 | 6 |
2. | Şerif | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 6 |
3. | Lokomotiv | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:3 | 5 |
4. | Zlin | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | 2 |
G qrupu
“Styaua” (Rumıniya) - “Hapoel” (Beyer-Şeva, İsrail) - 1:1
“Viktoriya” (Çexiya) - “Luqano” (İsveçrə) - 4:1
1. | Styaua | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
2. | Viktoriya | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 6 |
3. | Hapoel | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | 4 |
4. | Luqano | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
H qrupu
“Köln” (Almaniya) – BATE (Belarus) - 5:2
“Arsenal” (İngiltərə) - “Srvena Zvezda” (Serbiya) - 0:0
1. | Arsenal | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
2. | Srvena Zvezda | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
3. | BATE | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | 4 |
4. | Köln | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
İ qrupu
"Gimaraynş" (Portuqaliya) - "Marsel" (Fransa) 1:0
"Zalsburq" (Avstriya) - "Konyaspor" (Türkiyə) 0:0
1. | Salzburg | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 8 |
2. | Marsel | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 6 |
3. | Konyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | 4 |
4. | Gimaraynş | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
J qrupu
“Atletik” (İspaniya) - “Ostersun” (İsveç) - 1:0
“Herta” (Almaniya) - “Zarya” (Ukrayna) - 2:0
1. | Ostersunds | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
2. | Zorya | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | 6 |
3. | Atletik | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
4. | Herta | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
K qrupu
“Latsio” (İtaliya) - “Nitsa” (Fransa) - 1:0
“Vitess” (Hollandiya) - “Zulte Veragem” (Belçika) - 0:2
1. | Latsio | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | 12 |
2. | Nitsa | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
3. | Varegem | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
4.V | itess | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
L qrupu
“Real Sosyedad” (İspaniya) - “Vardar” (Makedoniya) - 3:0
“Rusenborq” (Norveç) - “Zenit” (Rusiya) - 1:1
1. | Zenit | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2. | Real Sosyedad | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:3 | 9 |
3. | Rusenborq | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | 3 |
4. | Vardar | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | 0 |