Afət Telmanqızının seçicilərlə görüşləri uğurla başa çatdı - FOTO
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsindən deputatlığa namizəd, Əməkdar jurnalist Afət Telman qızı Məhərrəmova təbliğat və təşviqat kampaniyasını bu gün uğurla başa vurub.
Modern.az xəbər verir ki, bu barədə Afət Telmanqızının Seçki Qərargahı məlumat yayıb:
“Yekun görüş Sumqayıt şəhərində keçirilib. Afət Telmanqızı seçki kampaniyasını fərqli tərzdə quran, seçiciləri ilə sıx ünsiyyət yaradan namizədlərdən olub. Bakı, Sumqayıt, Hacıqabul, Şirvan, Sabirabad rayonlarında məskunlaşmış bütün seçicisinin qapısını döyüb. Dəbdəbəli zallarda görüs keçirməkdən çox, xalqın yanında olmağı lazım bilib. Hər zaman fəaliyyəti ilə xalqın, dövlətin yanında olan xanım namizəd bu dəfə də buna əməl edib. Seçicilərinin sözünü dinləyib. "Hər zaman yanınızdayam" mesajını verib. Bu ancaq söz, vəd deyil. Bu həm də uzun illər fəaliyyəti dövründə xalqın sözünü demiş, bunu əyani şəkildə göstərmìs insanın sözü vədi olub”.