Goranboyun icra başçısı iclas keçirib
Goranboy rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Məhərrəm Quliyevin rəhbərliyi ilə rayonun xidmət sahələri rəhbərlərinin, inzibati ərazi dairələri üzrə nümayəndələrin və yerli bələdiyyələrin iştirakı ilə İcra Hakimiyyəti Başçısı yanında Şuranın növbəti iclası keçirilib.
Modern.az xəbər verir ki, şura iclasında, “Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi”  ilə bağlı silsilə ümumrayon tədbirlərinin il ərzində davam etdirilməsi, “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Fərman və Sərəncamlarının icra vəziyyəti barədə”, “Rayonda humanitar sahədə aparılan işlərin təhlili barədə”, “Rayonda qanunsuz tikintilərin qarşısının alınması ilə əlaqədar görülən tədbirlər barədə”,  "Rayonun iqtisadiyyatının təhlili barədə”, “RİH Başçısı aparatının ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə  orqanları ilə iş şöbəsinin hesabat dövrü ərzində gördüyü işlər barədə” və “Rayon İcra Hakimiyyətinə daxil olmuş ərizə və şikayətlər barədə”  məsələlər  geniş müzakirə edilib.
İcra başçısı müzakirə edilən məsələlərlə bağlı, aidiyyəti məsul şəxslərə öz tapşırıq və tövsiyyələrini bildirib.