Arxiv
29 Aprel 2019, 12:06 | İQTİSADİYYAT
Məmurların may ayındakı qəbul günləri - Kim harda olacaq...

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin may ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Modern.az məmurların qəbul günlərinin əks olunduğu cədvəli təqdim edir. Bununla bağlı rəsmi elanda bildirilib ki, Vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.  

 

 

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Vüqar Əhmədov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

02

Mingəçevir, Ağdaş

Ramil Yusifov

“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

02

Yevlax, Ucar

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

03

Şamaxı, Qobustan

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

03

Ağsu, İsmayıllı

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

11

Mİngəçevir, Yevlax, Bərdə

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

14

Göyçay

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

14

Kürdəmir

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

14

Ucar

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

16

Lənkəran

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

16

Astara

Toğrul Musayev

Ədliyyə nazirinin müavini

16

Lerik

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

16

 

Quba, Qusar

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

16

Xaçmaz, Şabran

Yusif Mirzəyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

16

Siyəzən, Xızı

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

16

Gəncə, Kəlbəcər

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

16

Goranboy, Xocalı

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

16

Samux, Göygöl

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

17

Gəncə

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

17

Göygöl

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

17

Samux

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

17

Lənkəran, Masallı

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

17

Astara

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

17

Masallı

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

17

Lənkəran

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

17

Masallı, Yardımlı

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

17

Lənkəran, Astara

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

17

Lerik

Şahin Mustafayev

İqtisadiyyat naziri

17

Tovuz, Şəmkir

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Ağstafa, Qazax

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

17

Gədəbəy

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

17

İsmayıllı, Qəbələ

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

17

Şamaxı, Qobustan

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

17

Göyçay

Qorxmaz Hüseynov

“Azərsu” ASC-nin sədri

17

Beyləqan, Xocavənd

Teyyub Cabbarov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

17

İmişli

Etibar Məmmədov

“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

17

Füzuli

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

18

Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

20

Lənkəran, Lerik

Namiq Babayev

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

20

Masallı, Astara

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

21

Tovuz, Şəmkir

Səyyad Salahlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

21

Ağstafa, Qazax

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

21

Gədəbəy

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

22

Kürdəmir, Ucar

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

22

Göyçay

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

22

Ağdaş

Zakir Qaralov

Baş prokuror

24

Gəncə, Samux, Göygöl

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

24

Lənkəran, Astara

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24

Masallı, Yardımlı

Seyfəddin Talıbov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

24

Cəlilabad

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

24

Şamaxı, Qobustan

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

24

İsmayıllı, Qəbələ

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

24

Ağsu

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

24

Ağstafa, Qazax

Firidun Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

24

Şəmkir, Gədəbəy

Mikayıl Cabbarov

Vergilər naziri

24

Göyçay, Kürdəmir, Ağdaş, Ucar, Zərdab

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

24

Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24

Cəlilabad, Masallı

Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24

Biləsuvar, Cəbrayıl

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

24

Zaqatala, Balakən

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24

Şəki, Qax

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

24

Oğuz, Qəbələ

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

24

 

Tərtər, Bərdə

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

24

Goranboy

Ramil Usubov

Daxili işlər naziri

25

 

Bərdə, Ağdam, Tərtər, Ağcabədi, Laçın, Şuşa, Goranboy, Xocalı,

Naftalan, Füzuli, Beyləqan, Xocavənd

Oruc Zalov

Daxili işlər nazirinin müavini

25

Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

25

Balakən

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

25

Zaqatala

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

25

Qax

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

27

Astara, Lənkəran

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

27

Masallı, Yardımlı

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

27

Lerik

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

31

İsmayıllı, Qəbələ

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31

Oğuz

Rauf Hacıyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

31

Şəki

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

31

Şəki

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

31

Qax

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

31

Zaqatala

 

BU KATEQORİYADAN OLAN DİGƏR XƏBƏRLƏR
+ Arxiv
Bakıxanovda piyadanı vuran sürücü qaçdı 25 Fevral 2020, 00:36 "Rövşənin öldürdüyü" deyilən qətllərin arxasından bu ad çıxdı 25 Fevral 2020, 00:21 Bu gün Novruzun ilk çərşənbəsi qeyd olunur 25 Fevral 2020, 00:03 Daha bir ölkədə koronavirus aşkarlandı 24 Fevral 2020, 23:50 Şəkidə biri azyaşlı olmaqla 4 nəfəri it dişləyib 24 Fevral 2020, 23:33 Azərbaycan nefti ucuzlaşıb 24 Fevral 2020, 23:19 Xırdalanda 18 yaşlı gənc bıçaqlandı 24 Fevral 2020, 23:03 Ağ Ev Konqresdən koronavirusa görə 1 milyard dollar istəyəcək 24 Fevral 2020, 22:39 Şəhid İbrahim Vəliyevin cənazəsi  Zərdaba gətirildi -  VİDEO 24 Fevral 2020, 22:16 Madər Musayevin dairəsi ilə bağlı şikayət təmin edilmədi 24 Fevral 2020, 21:57 İranda koronavirusdan ölənlərin sayı artdı 24 Fevral 2020, 21:53 Ləman Ələşrəfqızının şikayəti əsasında 3 məntəqədə nəticə ləğv edildi 24 Fevral 2020, 21:36 Abşeronda 64 yaşlı qadın dənizdə batdı 24 Fevral 2020, 21:24 Ucar Seçki Dairəsində iki məntəqənin nəticələri ləğv edildi 24 Fevral 2020, 21:11 İrandan Azərbaycana gələn daha iki nəfər xəstəxanaya yerləşdirildi 24 Fevral 2020, 21:01 Sumqayıtda marşrut avtobuslarında pulsuz Wi-Fi quraşdırıldı 24 Fevral 2020, 20:46 Daha bir məntəqədə seçkilərin nəticəsi ləğv edildi 24 Fevral 2020, 20:29 MSK Azər Qasımlının şikayətini təmin etmədi 24 Fevral 2020, 20:24 AzTV-nin gənc aparıcısı sədr müavini TƏYİN OLUNDU 24 Fevral 2020, 20:06 Yeni baş direktor Əkbər Hacıyevin kadırını işdən çıxardı 24 Fevral 2020, 20:00 Ziyad Səmədzadənin dairəsi ilə bağlı qərar VERİLDİ 24 Fevral 2020, 19:41 Ceyhun Məmmədovun dairəsində bir məntəqənin nəticələri ləğv olundu 24 Fevral 2020, 19:32 MSK sədri: “Məzahir Pənahovun yanında Stalin toya getməlidir” 24 Fevral 2020, 19:23 Nigar Arpadarainin dairəsində ləğv edilən məntəqələrinin sayı 7-yə ÇATDI 24 Fevral 2020, 19:14 Bəzi şagirdləri məktəbə buraxmadılar 24 Fevral 2020, 19:05 Məzahir Pənahov: “Əsgərlərin hamısının eyni namizədə səs verməsinin səbəbini deyə bilmərik” 24 Fevral 2020, 18:56 Daha bir ərəb ölkəsində koronavirus aşkarlandı   24 Fevral 2020, 18:47 MSK Naqif Həmzəyevin dairəsini ARAŞDIRACAQ  24 Fevral 2020, 18:39 Heydər Əliyev Fondu aktyorun müalicəsini üzərinə götürdü 24 Fevral 2020, 18:36 MSK Rauf Əliyevin dairəsi ilə bağlı şikayəti RƏDD ETDİ   24 Fevral 2020, 18:28 Dağlıq Qarabağın azərbaycanlı icması bəyanat yaydı 24 Fevral 2020, 18:25 Bakıda sevgililər dəm qazından boğularaq öldü 24 Fevral 2020, 18:21 MSK-dan Nizami Cəfərovun dairəsi ilə bağlı QƏRAR - məntəqə ləğv edildi 24 Fevral 2020, 18:20 Yaranışın yeni formuluŞərq hikməti və ya “Mühəndislik fəlsəfəsi” 24 Fevral 2020, 18:14 Dünya şəhərlərində Xocalı harayı - Varşava, Haaqa, Paris, Təbriz, London… 24 Fevral 2020, 18:12