Soyadı, adı, atasının adı | Doğum ili | Təhsili | Partiya mənsubiyyəti | Seçildiyi seçki dairəsinin nömrəsi və adı |
Talıbov Vasif Yusif oğlu | 1960 | Ali | YAP-ın üzvü | 1 saylı Şərur – Sədərək |
Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu | 1949 | Ali | YAP-ın üzvü | 2 saylı Şərur seçki dairəci |
Möhbalıyev Səttar Suliddin oğlu | 1955 | Ali | Bitərəf | 3 saylı Babək-Kəngərli seçki dairəsi |
İbrahimov Eldar Rza oğlu | 1945 | Ali | YAP-ın üzvü | 4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi |
Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu | 1969 | Ali | YAP-ın üzvü | 5 saylı Şahbuz - Babək seçki dairəsi |
Hacıyev İsmayıl Muxtar oğlu | 1951 | Ali | YAP-ın üzvü | 6 saylı Culfa - Babək seçki dairəsi |
Həsənquliyev Qüdrət Müzəffər oğlu | 1965 | Ali | Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyasının sədri | 7 saylı Ordubad - Culfa seçki dairəsi |
Əsədov Oqtay Sabir oğlu | 1955 | Ali | YAP-ın üzvü | 8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi |
Cəbrayılov Rafael Kamil oğlu | 1958 | Ali | Bitərəf | 9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi |
Musayev Madər Ələsgər oğlu | 1947 | Ali | Bitərəf | 10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi |
Vəliyev Ağalar İsrəfil oğlu | 1957 | Ali | YAP-ın üzvü | 11 saylı Qaradağ seçki dairəsi |
Zabelin Mixail Yuryeviç | 1946 | Ali | YAP-ın üzvü | 12 saylı Qaradağ - Binəqədi - Yasamal seçki dairəsi |
Əliyev Rauf Asif oğlu | 1956 | Ali | YAP-ın üzvü | 13 saylı Xəzər birinci seçki dairəsi |
Əliyeva Mehriban Arif qızı | 1964 | Ali | YAP-ın üzvü | 14 saylı Xəzər ikinci seçki dairəsi |
Hüseynov Etibar Əli oğlu | 1968 | Ali | Bitərəf | 15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi |
Məhərrəmov Abel Məmmədəli oğlu | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi |
Quliyev Ülvi Zahid oğlu | 1966 | Ali | Bitərəf | 17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi |
Musabəyov Rasim Nəsrəddin oğlu | 1951 | Ali | Bitərəf | 18 saylı Nərimanov - Nizami seçki dairəsi |
Əhmədov Əli Cavad oğlu | 1953 | Ali | YAP-ın üzvü | 19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi |
Əliyev Adil Abış oğlu | 1969 | Ali | Bitərəf | 20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi |
Mustafayeva Aytən İnqlab qızı | 1968 | Ali | Bitərəf | 21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi |
Mollazadə Asim Nazim oğlu | 1953 | Ali | Azərbaycan Demokratik İslahatlar Siyasi Partiyasının üzvü | 22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi |
Səmədzadə Ziyad Əliabbas oğlu | 1940 | Ali | Bitərəf | 23 saylı Nəsimi - Səbail seçki dairəsi |
Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu | 1965 | Ali | YAP-ın üzvü | 24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi |
Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı | 1954 | Ali | YAP-ın üzvü | 25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi |
Mustafa Fazil Qəzənfər oğlu | 1965 | Ali | Böyük Quruluş Partiyasının Üzvü | 26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi |
Salahzadə Qalib Aslan oğlu | 1953 | Ali | YAP-ın üzvü | 27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi |
Quliyev Eldar Allahyar oğlu | 1951 | Ali | Bitərəf | 28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi |
Muradov Fuad Rauf oğlu | 1979 | Ali | Bitərəf | 29 saylı Səbail seçki dairəsi |
Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı | 1979 | Ali | YAP-ın üzvü | 30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi |
Quliyev Fərəc İbrahim oğlu | 1962 | Ali | Milli Dirçəliş Hərəkatı Partiyasının sədri | 31 saylı Siraxanı ikinci seçki dairəsi |
Abıyev Ağacan Qulam oğlu | 1937 | Ali | YAP-ın üzvü | 32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi |
Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu | 1945 | Ali | YAP-ın üzvü | 33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi |
Əhmədova Gülər Mikayıl qızı | 1965 | Ali | YAP-ın üzvü | 34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi |
Ağazadə İqbal Fehruz oğlu | 1968 | Ali | Azərbaycan Ümid Partiyasının sədri | 35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi |
Seyidov Səməd İsmayıl oğlu | 1964 | Ali | YAP-ın üzvü | 36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi |
Abbasov Aydın Abbas oğlu | 1976 | Ali | Bitərəf | 37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi |
Hacıyev Asəf Hacı oğlu | 1951 | Ali | YAP-ın üzvü | 38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi |
Fətiyev Xanlar Nuru oğlu | 1972 | Ali | YAP-ın üzvü | 39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi |
Quliyev Musa İsa oğlu | 1961 | Ali | YAP-ın üzvü | 40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi |
Abdullayeva Leyla Arif qızı | 1959 | Ali | YAP-ın üzvü | 41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi |
Qasımlı Musa Cəfər oğlu | 1957 | Ali | Bitərəf | 42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi |
Babayev Muxtar Bahadur oğlu | 1967 | Ali | YAP-ın üzvü | 43 saylı Sumqayıt Abşeron seçki dairəsi |
Salayev Hacı Hacı Baba oğlu | 1968 | Ali | Bitərəf | 44 saylı Sumqayıt-Abşeron seçki dairəsi |
Alışanov Arif Nizam oğlu | 1960 | Ali | Bitərəf | 45 saylı Abşeron seçki dairəsi |
Quliyev Azay Əjdər oğlu | 1971 | Ali | Bitərəf | 46 saylı Şirvan seçki dairəsi |
Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu | 1957 | Ali | YAP-ın üzvü | 47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi |
Məmmədov İlham Kazım oğlu | 1962 | Ali | YAP-ın üzvü | 48 saylı Yevlax seçki dairəsi |
Hüseynov Əli Məhəmməd oğlu | 1968 | Ali | YAP-ın üzvü | 49 saylı Yevlax - Mingəçevir seçki dairəsi |
Xanlarova Zeynəb Yəhya qızı | 1936 | Ali | Bitərəf | 50 saylı Qobustan-Xızı–Sumqayıt seçki dairəsi |
Badamov Azər Camal oğlu | 1968 | Ali | YAP-ın üzvü | 51 saylı Qusar seçki dairəsi |
Əhmədov Vahid Qazməmməd oğlu | 1947 | Ali | Bitərəf | 52 saylı Quba seçki dairəsi |
Abramov Yevda Sasunoviç | 1948 | Ali | YAP-ın üzvü | 53 saylı Quba - Qusar seçki dairəsi |
Süleymanov Tahir Süleyman oğlu | 1948 | Ali | YAP-ın üzvü | 54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi |
Əşrəfov Arif Əşrəf oğlu | 1958 | Ali | YAP-ın üzvü | 55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi |
Əliyev İlham Əli Səftər oğlu | 1967 | Ali | YAP-ın üzvü | 56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi |
Qəribov Fərhad Həsən oğlu | 1952 | Ali | YAP-ın üzvü | 57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi |
Hüseynov Rafael Baba oğlu | 1954 | Ali | Bitərəf | 58 saylı Hacıqabul - Kurdəmir seçki dairəsi |
Hüseynov Əliağa İzzət oğlu | 1946 | Ali | Bitərəf | 59 saylı Salyan seçki dairəsi |
Ağamalı Fəzail Rəhim oğlu | 1947 | Ali | Ana Vətən Partiyasının üzvü | 60 saylı Salyan - Neftçala seçki dairəsi |
Rəhimzadə Arif Qafar oğlu | 1941 | Ali | YAP-ın üzvü | 61 saylı Neftçala seçki dairəsi |
Əliyev Cəlal Əlirza oğlu | 1928 | Ali | YAP-ın üzvü | 62 saylı Saatlı seçki dairəsi |
Osmanlı Ceyhun Yunis oğlu | 1982 | Ali | Bitərəf | 63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi |
Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu | 1958 | Ali | YAP-ın üzvü | 64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi |
Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu | 1947 | Ali | YAP-ın üzvü | 65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi |
Kazımlı Xanhüseyn Hüseynağa oğlu | 1942 | Ali | Azərbaycan Sosial Rifah Partiyasının üzvü | 66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi |
Həsənov Malik Əvəz oğlu | 1971 | Ali | YAP-ın üzvü | 67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi |
Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi |
İbrahimli Fəzail Feyruz oğlu | 1951 | Ali | Vətəndaş Həmrəyliyi Partiyasının üzvü | 69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi |
Əliyev Nəriman Əlibala oğlu | 1968 | Ali | YAP-ın üzvü | 70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi |
Axundova Elmira Hüseyn qızı | 1953 | Ali | Bitərəf | 71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi |
Rüstəmxanlı Sabir Xudu oğlu | 1946 | Ali | Vətəndaş Həmrəyliyi Partiyasının üzvü | 72 saylı Yardımlı – Masallı seçki dairəsi |
Quliyev Rüfət Atakişi oğlu | 1963 | Ali | Bitərəf | 73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi |
Rəcəbli Hadi Musa oğlu | 1947 | Ali | YAP-ın üzvü | 74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi |
Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu | 1953 | Ali | YAP-ın üzvü | 75 saylı Lənkəran – Masallı seçki dairəsi |
Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu | 1963 | Ali | YAP-ın üzvü | 76 saylı Lənkəran – Astara seçki dairəsi |
Cəfərov Aslan Məmmədhüseyn oğlu | 1973 | Ali | YAP-ın üzvü | 77 saylı Astara seçki dairəsi |
Məmmədov İqbal Nəriman oğlu | 1965 | Ali | YAP-ın üzvü | 78 saylı Lerik seçki dairəsi |
Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu | 1955 | Ali | YAP-ın üzvü | 79 saylı İmişli seçki dairəsi |
Qənizadə Çingiz Aşralı oğlu | 1957 | Ali | Bitərəf | 80 saylı İmişli - Beyləqan seçki dairəsi |
Orucov Ayaz İsmayıl oğlu | 1959 | Ali | YAP-ın üzvü | 81 saylı Beyləqan seçki dairəsi |
Rzayev Tahir Musa oğlu | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi |
Abbasov Aqil Məhəmməd oğlu | 1953 | Ali | Bitərəf | 83 saylı Ağcabədi - Füzuli seçki dairəsi |
Muradova Bahar Əvəz qızı | 1962 | Ali | YAP-ın üzvü | 84 saylı Füzuli seçki dairəsi |
Süleymanov Elxan Sirac oğlu | 1940 | Ali | Bitərəf | 85 saylı Şamaxı seçki dairəsi |
Aslanov Novruzəli Davud oğlu | 1963 | Ali | Bitərəf | 86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi |
Cavadov Ərəstun Nurəddin oğlu | 1948 | Ali | YAP-ın üzvü | 87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi |
Hacıyev Sabir Kamal oğlu | 1954 | Ali | Vətəndaş Birliyi Partiyasının üzvü | 88 saylı Göyçay seçki dairəsi |
Hacıyev Şəmsəddin Hümmət oğlu | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 89 saylı Göyçay – Ağdaş seçki dairəsi |
Əsədullayev Çingiz Rauf oğlu | 1960 | Ali | Bitərəf | 90 saylı Ağdaş seçki dairəsi |
Məmmədov Elton Arzuman oğlu | 1954 | Ali | Bitərəf | 91 saylı Ucar seçki dairəsi |
Əliyeva Jalə Fazil qızı | 1966 | Ali | Bitərəf | 92 saylı Zərdab - Ucar seçki dairəsi |
Orucov Zahid Məhərrəm oğlu | 1972 | Ali | Ana Vətən Partiyasının üzvü | 93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi |
Baxşəliyeva Gövhər Baxşəli qızı | 1954 | Ali | Bitərəf | 94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi |
Alıyev Sahib Eyvaz oğlu | 1964 | Ali | Bitərəf | 95 saylı Tərtər seçki dairəsi |
Aslanov Mahir Məhəmmədəli oğlu | 1949 | Ali | Bitərəf | 96 saylı Goranboy - Naftalan seçki dairəsi |
Məmmədova Gülçöhrə Hüseyn qızı | 1953 | Ali | YAP-ın üzvü | 97 saylı Goranboy Ağdam-Tərtər seçki dairəsi |
Qafarova Sahibə Əli qızı | 1955 | Ali | YAP-ın üzvü | 98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi |
İbrahimgızı Məlahət İbrahim qızı | 1958 | Ali | YAP-ın üzvü | 99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi |
Qurbanlı Mübariz Qəhrəman oğlu | 1954 | Ali | YAP-ın üzvü | 100 saylı Şəmkir - Daşkəsən seçki dairəsi |
Rzayev Rövşən Şükür oğlu | 1962 | Ali | Bitərəf | 101 saylı Xanlar - Daşkəsən seçki dairəsi |
Ələsgərov Valeh Feyruz oğlu | 1946 | Ali | Bitərəf | 102 saylı Samux - Şəmkir seçki dairəsi |
Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı | 1970 | Ali | YAP-ın üzvü | 103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi |
Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu | 1945 | Ali | YAP-ın üzvü | 104 saylı Gədəbəy - Tovuz seçki dairəsi |
Paşayeva Qənirə Ələsgər qızı | 1975 | Ali | Bitərəf | 105 saylı Tovuz seçki dairəsi |
İsmayılov İlyas Abbas oğlu | 1938 | Ali | Ədalət Partiyasının üzvü | 106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi |
Vəliyev Əhməd Abdulkərim oğlu | 1946 | Ali | YAP-ın üzvü | 107 saylı Qazax seçki dairəsi |
Cəfərov Nizami Qulu oğlu | 1959 | Ali | YAP-ın üzvü | 108 saylı Ağstafa seçki dairəsi |
Aslanova Rəbiyyət Nurullah qızı | 1951 | Ali | YAP-ın üzvü | 109 saylı Balakən seçki dairəsi |
Atayev Hikmət İsmayıl oğlu | 1953 | Ali | YAP-ın üzvü | 110 saylı Zaqatala seçki dairəsi |
Əliyeva Kamilə Əliağa qızı | 1967 | Ali | YAP-ın üzvü | 111 saylı Zaqatala - Balakən seçki dairəsi |
Kərimli Azər Şəmşid oğlu | 1964 | Ali | Bitərəf | 112 saylı Qax seçki dairəsi |
Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu | 1939 | Ali | YAP-ın üzvü | 113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi |
Məsimli Əli Əhməd oğlu | 1953 | Ali | Bitərəf | 114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi |
Feyziyev Cavanşir Əyyub oğlu | 1963 | Ali | Bitərəf | 115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi |
Heydərov Fəttah Səməd oğlu | 1938 | Ali | Bitərəf | 116 saylı Qəbələ seçki dairəsi |
Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi |
Əliyev Bəxtiyar Həmzə oğlu | 1961 | Ali | Bitərəf | 118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi |
Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu | 1951 | Ali | YAP-ın üzvü | 119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi |
Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu | 1947 | Ali | YAP-ın üzvü | 120 saylı Cəbrayil - Qubadlı seçki dairəsi |
Fərəcov Nazim Fərəc oğlu | 1960 | Ali | YAP-ın üzvü | 121 saylı Laçın seçki dairəsi |
Qasımova Flora Qasım qızı | 1947 | Ali | Bitərəf | 122 saylı Xankəndi seçki dairəsi |
Qurbanov Cavid Qənbər oğlu | 1958 | Ali | YAP-ın üzvü | 123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi |
Məmmədov Elman Camal oğlu | 1950 | Ali | YAP-ın üzvü | 124 saylı Şuşa-Füzuli-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi |
İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu | 1958 | Ali | YAP-ın üzvü | 125 saylı Zəngilan - Qubadllı seçki dairəsi |