Arxiv
10 İyul 2019, 13:44 | PARLAMENT
III çağırış Milli Məclisin deputatları kimlər olub? - SİYAHI

Milli Məclisin vaxtından əvvəl buraxılacağı barədə yayılan söz-söhbəti həm hakimiyyət nümayəndələri, həm də parlament rəsmiləri təkzib ediblər. 

Milli Məclisin ənənəvi olaraq iyunda keçirdiyi növbədənkənar sessiya bu il ilk dəfə iyul ayında da davam edir.

Növbədənkənar sessiyanın sonuncu iclası iyulun 12-də keçiriləcək.

Cəmiyyətdə Milli Məclislə bağlı müzakirələri və marağı nəzərə alaraq, yaxın tarixdə - müstəqillik dönəmində parlamentin üzvləri olmuş deputatların siyahısını diqqətinizə çatdırmaqda davam edirik.

Dünən İkinci çağırış Milli Məclisin deputatlarının SİYAHISINI dərc etmişdik.

Bu gün Üçüncü çağırış Milli Məclisin üzvləri kimlər olub, onu xatırladacağıq.

Üçüncü çağırış Milli Məclisə seçkilər 2005-ci ildə keçirilib. Birinci və İkinci çağırışlardan fərqli olaraq, Üçüncü çağırışın seçkiləri tək sistemlə - majoritar (birmandatlı) qaydada keçirilib. Milli Məclisinin hər çağırışının səlahiyyət müddəti 5 il olduğundan, 2005-ci ildə seçilən deputatlar 2010-cu ilin noyabrınadək parlamentin üzvü olublar.

 

III çağırış parlametin üzvlərinin tam siyahısını təqdim edirik:
 

 

Soyadı, adı, 
atasının adı

 Doğum ili

 Təhsili

 Partiya 
mənsubiyyəti

 Seçildiyi seçki dairəsinin 
nömrəsi və adı

Səlahiyyətlərinə
xitam verildiyi tarix

Talıbov Vasif 
Yusif oğlu
 1960  Ali  YAP-ın üzvü  1 saylı Şərur – Sədərək  
Həbibbəyli İsa 
Əkbər oğlu
 1949  Ali  YAP-ın üzvü  2 saylı Şərur seçki dairəci  
Möhbalıyev Səttar 
Suliddin oğlu
 1955  Ali  Bitərəf  3 saylı Babək-Kəngərli seçki dairəsi  
İbrahimov Eldar 
Rza oğlu
 1945  Ali  YAP-ın üzvü  4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi  
Novruzov Siyavuş 
Dünyamalı oğlu
1969  Ali  YAP-ın üzvü

 5 saylı Şahbuz - Babək seçki dairəsi

 
Hacıyev İsmayıl 
Muxtar oğlu
 1951  Ali  YAP-ın üzvü  6 saylı Culfa - Babək seçki dairəsi  
Naibov-Əylisli Əkrəm 
Nəcəf oğlu
 1937  Ali  Bitərəf  7 saylı Ordubad - Culfa seçki dairəsi  
Səmədbəyli Arzu
Həbib oğlu
 1962  Ali Müsavat Partiyasının üzvü  8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi  
Cəbrayılov Rafael 
Kamil oğlu
 1958  Ali  Bitərəf  9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi  
Musayev Madər 
Ələsgər oğlu
 1947  Ali   Bitərəf   10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi  
Ələsgərov Murtuz 
Nəcəf oğlu
 1928  Ali

 YAP-ın üzvü

 11 saylı Qaradağ seçki dairəsi  
Zabelin Mixail 
Yuryeviç
 1946  Ali  YAP-ın üzvü  12 saylı Qaradağ - Binəqədi - Yasamal seçki dairəsi  
Əliyev Rauf 
Asif oğlu
 1956  Ali  YAP-ın üzvü  13 saylı Əzizbəyov birinci seçki dairəsi   
Əliyeva Mehriban 
Arif qızı
 1964  Ali  YAP-ın üzvü  14 saylı Əzizbəyov ikinci seçki dairəsi  
Əhmədova Gülər Mikayıl qızı  1965  Ali  YAP-ın üzvü  15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi  
Məhərrəmov Abel 
Məmmədəli oğlu
 1950  Ali  YAP-ın üzvü  16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi  
           
Həsənli Cəmil 
Poladxan oğlu
 1952  Ali  Bitərəf  18 saylı Nərimanov - Nizami seçki dairəsi  
Əhmədov Əli 
Cavad oğlu
 1953  Ali  YAP-ın üzvü  19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi  
Əliyev Adil 
Abış oğlu
 1969  Ali  Bitərəf  20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi  
Quliyev Ülvi 
Zahid oğlu
 1966  Ali  Bitərəf  21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi  
Mollazadə Asim 
Nazim oğlu
 1953  Ali Azərbaycan Demokratik İslahatlar Siyasi Partiyasının üzvü  22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi  
Səmədzadə Ziyad 
Əliabbas oğlu
 1940  Ali  Bitərəf  23 saylı Nəsimi - Səbail seçki dairəsi  
Abdullayev Rövnəq 
İbrahim oğlu
 1965  Ali  YAP-ın üzvü  24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi  
Abdullayev Hüseyin Abbas oğlu  1967  Ali  Bitərəf  25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi  2007-ci il
Mustafa Fazil 
Qəzənfər oğlu
 1965  Ali  Böyük Quruluş Partiyasının
Üzvü
 26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi  
Zeynalov Fərrux 
Məmmədnəbi oğlu
 1942  Ali  Bitərəf  27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi  
Quliyev Eldar 
Allahyar oğlu
 1951  Ali  Bitərəf  28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi  
Muradov Fuad 
Rauf oğlu
 1979  Ali  Bitərəf  29 saylı Səbail seçki dairəsi  
Məmmədxanov Anar 
Camali oğlu
 1970  Ali  Bitərəf  30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi  
Vəliyev Əhməd
Abdulkərim oğlu
 1946  Ali  YAP-ın üzvü  31 saylı Siraxanı ikinci seçki dairəsi  
Abıyev Ağacan 
Qulam oğlu
 1937  Ali  YAP-ın üzvü  32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi  
Mirələmov Hüseynbala 
Fazil oğlu
 1945  Ali  YAP-ın üzvü  33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi  
Nəsibli Nəsib 
Loğman oğlu
 1956  Ali Müsavat Partiyasının
üzvü
 34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi  
Ağazadə İqbal 
Fehruz oğlu
 1968  Ali Azərbaycan Ümid Partiyasının
üzvü
 35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi  
Seyidov Səməd 
İsmayıl oğlu
 1964  Ali  YAP-ın üzvü  36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi  
Abbasov Aydın 
Abbas oğlu
 1976  Ali  Bitərəf  37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi  
Hacıyev Asəf 
Hacı oğlu    
 1951  Ali  YAP-ın üzvü  38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi  
Məmmədov Vidadi 
Yunis oğlu
 1947  Ali  YAP-ın üzvü  39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi  
Quliyev Musa 
İsa oğlu
 1961  Ali  YAP-ın üzvü

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

 
İsrafilov İkram 
İsrail oğlu
1964 Ali   Müsavat Partiyasının
üzvü
 41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi  
Kərimov Məcid 
Zahid oğlu
1958 Ali   YAP-ın üzvü  42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi  
İsgəndərov Nizami 
Zaman oğlu
 1965  Ali   YAP-ın üzvü  43 saylı Sumqayıt ücüncü seçki dairəsi  
Tağıyev Baba 
Əli oğlu
 1961  Ali   Bitərəf  44 saylı Sumqayıt-Abşeron seçki dairəsi  
Əsədov Oqtay 
Sabir oğlu
 1955  Ali   YAP-ın üzvü  45 saylı Abşeron seçki dairəsi  
Quliyev Azay 
Əjdər oğlu
 1971  Ali   Bitərəf  46 saylı Əli - Bayramlı seçki dairəsi  
Mirzəzadə Aydın 
Böyükkişi oğlu
 1957  Ali   YAP-ın üzvü  47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi  
Məmmədov İlham 
Kazım oğlu
 1962  Ali   YAP-ın üzvü  48 saylı Yevlax seçki dairəsi  
Hüseynov Əli 
Məhəmməd oğlu
 1968  Ali   YAP-ın üzvü   49 saylı Yevlax - Mingəçevir seçki dairəsi  
Xanlarova Zeynəb 
Yəhya qızı
 1936  Ali  Bitərəf  50 saylı Qobustan-Xızı–Quba seçki dairəsi  
Günəşov Xəlilbəy 
Günəş oğlu
 1957  Ali   Bitərəf   51 saylı Qusar seçki dairəsi  
Əhmədov Vahid 
Qazməmməd oğlu
 1947 Ali   Bitərəf   52 saylı Quba seçki dairəsi  
Abramov Yevda 
Sasunoviç
 1948  Ali   YAP-ın üzvü   53 saylı Quba - Qusar seçki dairəsi  
Süleymanov Tahir 
Süleyman oğlu
 1948  Ali  YAP-ın üzvü  54 saylı Dəvəçi-Siyəzən seçki dairəsi  
Abbasova Lalə 
Gülbaba qızı
 1955  Ali   Bitərəf  55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi  
Xudiyev Nizami
Mənaf oğlu
 1949  Ali   YAP-ın üzvü   56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi  
Qəribov Fərhad 
Həsən oğlu
 1952  Ali   YAP-ın üzvü   57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi  
Hüseynov Rafael 
Baba oğlu
 1954  Ali   Bitərəf   58 saylı Hacıqabul - Kurdəmir seçki dairəsi  
Abdullayev Əkrəm 
Kamal oğlu
 1975  Ali   YAP-ın üzvü  59 saylı Salyan seçki dairəsi  
Ağamalı Fəzail 
Rəhim oğlu
 1947  Ali   Ana Vətən Partiyasının üzvü  60 saylı Salyan - Neftçala seçki dairəsi  
Rəhimzadə Arif 
Qafar oğlu
 1941  Ali   YAP-ın üzvü  61 saylı Neftçala seçki dairəsi  
Əliyev Cəlal 
Əlirza oğlu
 1928  Ali   YAP-ın üzvü   62 saylı Saatlı seçki dairəsi  
Hüseyn Pənah
Çodar oğlu
 1957  Ali   Azərbaycan Xalq Partiyasının üzvü   63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi  
Xəlilov Rüstəm 
Gülabba oğlu
 1958  Ali   YAP-ın üzvü   64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi  
Əhmədov Gülhüseyn 
Əliəhməd oğlu
 1955  Ali   YAP-ın üzvü   65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi  
Kazımlı Xanhüseyn 
Hüseynağa oğlu
 1942  Ali   Azərbaycan Sosial Rifah Partiyasının üzvü  66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi  
Həsənov Aydın 
Xanhüseyn oğlu
 1942  Ali   Bitərəf  67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi  
Kazımov Mirkazım 
Məhəmməd oğlu
 1950  Ali  YAP-ın üzvü  68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi  
İbrahimli Fəzail 
Feyruz oğlu
 1951  Ali  Vətəndaş Həmrəyliyi Partiyasının üzvü  69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar 
seçki dairəsi
 
Abıyev Əhəd 
Mikayıl oğlu
 1958  Ali   YAP-ın üzvü  70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi  
Axundova Elmira 
Hüseyn qızı
 1953  Ali   Bitərəf  71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi  
Rüstəmxanlı Sabir 
Xudu oğlu
 1946  Ali   Vətəndaş Həmrəyliyi Partiyasının üzvü  72 saylı Yardımlı – Masallı seçki dairəsi  
Quliyev Rüfət 
Atakişi oğlu
 1963  Ali   Bitərəf  73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi  
Rəcəbli Hadi 
Musa oğlu
 1947  Ali   YAP-ın üzvü  74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi  
Paşazadə Cavanşir 
Hümmət oğlu
 1953  Ali  YAP-ın üzvü  75 saylı Lənkəran – Masallı seçki dairəsi  
Əsgərov Ziyafət 
Abbas oğlu
 1963  Ali  YAP-ın üzvü  76 saylı Lənkəran – Astara seçki dairəsi  
Əliyev Vasif 
İzzət oğlu
 1941  Ali  YAP-ın üzvü  77 saylı Astara seçki dairəsi  
Qənbərov Miri 
Əhəd oğlu
 1935  Ali  YAP-ın üzvü  78 saylı Lerik - Lənkəran seçki dairəsi  
Əkbərli İltizam 
Nizam oğlu
 1957  Ali  Müsavat Partiyasının üzvü  79 saylı İmişli seçki dairəsi  
Əhmədov Əhəd 
Abbas oğlu
 1967  Ali  Bitərəf  80 saylı İmişli - Beyləqan seçki dairəsi  
Məmmədov Səfər 
Musa oğlu
 1951  Ali  YAP-ın üzvü  81 saylı Beyləqan seçki dairəsi  
Rzayev Tahir 
Musa oğlu
 1950  Ali   YAP-ın üzvü

 82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

 
Abbasov Aqil 
Məhəmməd oğlu
 1953  Ali  Bitərəf  83 saylı Ağcabədi - Ağdam seçki dairəsi  
Muradova Bahar 
Əvəz qızı
 1962  Ali   YAP-ın üzvü   84 saylı Füzuli seçki dairəsi  
İbrahimbəyov Maqsud Məmmədibrahim oğlu  1935  Ali   Bitərəf  85 saylı Şamaxı seçki dairəsi  
Aslanov Novruzəli 
Davud oğlu
 1963  Ali  Bitərəf  86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi   
Cavadov Ərəstun 
Nurəddin oğlu
 1948  Ali  YAP-ın üzvü  87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi  
Hacıyev Sabir 
Kamal oğlu
 1954  Ali  Vətəndaş Birliyi Partiyasının üzvü  88 saylı Göyçay seçki dairəsi  
Hacıyev Şəmsəddin 
Hümmət oğlu
 1950  Ali  YAP-ın üzvü  89 saylı Göyçay – Ağdaş seçki dairəsi  
Əsədullayev Çingiz 
Rauf oğlu
 1960  Ali  Bitərəf  90 saylı Ağdaş seçki dairəsi  
Məmmədov Elton 
Arzuman oğlu
 1954  Ali  Bitərəf  91 saylı Ucar seçki dairəsi  
Əliyeva Jalə 
Fazil qızı
 1966  Ali  Bitərəf  92 saylı Zərdab - Ucar seçki dairəsi  
Orucov Zahid 
Məhərrəm oğlu
 1972  Ali  Ana Vətən Partiyasının üzvü  93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi  
Baxşəliyeva Gövhər 
Baxşəli qızı
 1954  Ali  Bitərəf  94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi  
Quliyeva Aynur 
Camal qızı
 1975  Ali  Müsavat Partiyasının üzvü  95 saylı Tərtər seçki dairəsi  
Hacıbəyli Gültəkin 
Yunis qızı
 1973  Ali  Bitərəf  96 saylı Goranboy - Naftalan seçki dairəsi  
Həsənquliyev Qüdrət 
Müzəffər oğlu
 1965  Ali  Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyasının üzvü  97 saylı Goranboy Ağdam-Tərtər seçki dairəsi  
Əmiraslanov Azər 
Kamal oğlu
 1971  Ali  Bitərəf  98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi   2008-ci il
İbrahimgızı Məlahət İbrahim qızı  1958  Ali  YAP-ın üzvü  99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi  
Qurbanlı Mübariz 
Qəhrəman oğlu
 1954  Ali  YAP-ın üzvü  100 saylı Şəmkir - Daşkəsən seçki dairəsi  
Rzayev Rövşən 
Şükür oğlu
 1962  Ali  Bitərəf  101 saylı Xanlar - Daşkəsən seçki dairəsi  
Ələsgərov Valeh 
Feyruz oğlu
 1946  Ali  Bitərəf  102 saylı Samux - Şəmkir seçki dairəsi  
Məmmədhəsənov Rafiq 
Musa oğlu
 1945  Ali  YAP-ın üzvü  103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi  
Məmmədov Nazim 
Hüseyn oğlu
 1963  Ali  YAP-ın üzvü  104 saylı Gədəbəy - Tovuz seçki dairəsi  
Paşayeva Qənirə 
Ələsgər qızı
 1975  Ali  Bitərəf  105 saylı Tovuz seçki dairəsi  
İsmayılov İlyas 
Abbas oğlu
 1938  Ali  Ədalət Partiyasının üzvü  106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi  
Vəkilov Vaqif 
Səməd oğlu
 1939  Ali  Bitərəf  107 saylı Qazax seçki dairəsi  
Cəfərov Nizami 
Qulu oğlu
 1959  Ali  YAP-ın üzvü  108 saylı Ağstafa seçki dairəsi  
Aslanova Rəbiyyət 
Nurullah qızı
 1951  Ali  YAP-ın üzvü  109 saylı Balakən seçki dairəsi  
Atayev Hikmət 
İsmayıl oğlu
 1953  Ali  YAP-ın üzvü  110 saylı Zaqatala  
Xəlilov Dünyamin 
Zakir oğlu
 1961  Ali  Bitərəf  111 saylı Zaqatala - Balakən seçki dairəsi  
Kərimli Azər
Şəmşid oğlu
 1964  Ali  Bitərəf  112 saylı Qax seçki dairəsi  
Məsimli Əli 
Əhməd oğlu
 1953  Ali  Bitərəf  113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi  
Mahmudov Yaqub 
Mikayıl oğlu
 1939  Ali  YAP-ın üzvü  114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi  
Şükürov Məjlum 
Şükür oğlu
 1954  Ali  YAP-ın üzvü  115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi  
Heydərov Fəttah 
Səməd oğlu
 1938  Ali  Bitərəf  116 saylı Qəbələ seçki dairəsi  
Qurbanov Eyvaz 
Daşdəmir oğlu
 1963  Ali  YAP-ın üzvü  117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi  
Əliyev Bəxtiyar 
Həmzə oğlu
 1961  Ali  Bitərəf  118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi  
Sadıqov Bəxtiyar 
Yusif oğlu
 1951  Ali  YAP-ın üzvü  119 saylı Ağdam kənd 
seçki dairəsi
 
Şahverdiyev Astan 
Nuşrəvan oğlu
 1947  Ali  YAP-ın üzvü  120 saylı Cəbrayil - Qubadlı seçki dairəsi  
Hətəmov Sevindik 
Hacağa oğlu
 1963  Ali  YAP-ın üzvü  121 saylı Laçın seçki dairəsi  
Məmmədova Havva 
İsa qızı
 1958  Ali  Bitərəf  122 saylı Xankəndi seçki dairəsi  
Qurbanov Cavid 
Qənbər oğlu
 1958  Ali  YAP-ın üzvü  123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi  
Məmmədov Elman 
Camal oğlu
 1950  Ali  YAP-ın üzvü  124 saylı Şuşa-Füzuli-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi  
İsmayılov İmamverdi 
İbiş oğlu
 1958  Ali  YAP-ın üzvü  125 saylı Zəngilan - Qubadllı seçki dairəsi
BU KATEQORİYADAN OLAN DİGƏR XƏBƏRLƏR
+ Arxiv
BDU-da yeni tələbələrdən sənəd qəbulu davam edir 19 Avqust 2019, 16:18 Əsəd qüvvələri Türkiyənin hərbi karvanına hücum etdi: 3 ölü 19 Avqust 2019, 16:12 “Torqovı”dakı biabırçılığı necə aradan qaldırmalı… - Deputat: “İnanmaram ki, bizim qızlar bir yöndəmsiz ərəblə...” 19 Avqust 2019, 15:47 Sabunçuda Rəsulzadənin adı küçədən götürülüb? - İcra nümayəndəsindən AÇIQLAMA 19 Avqust 2019, 15:17 Azərbaycanda vahid məktəbli forması tətbiq ediləcək - Tarix AÇIQLANDI 19 Avqust 2019, 15:10 Bu rayonlara qaz verilişində problem yaranacaq 19 Avqust 2019, 15:06 İcra başçısı vətəndaşların müraciətlərinə reaksiya verdi 19 Avqust 2019, 14:52 İrəvan xanları nəslinin nümayəndəsi Azərbaycana gəldi 19 Avqust 2019, 14:47 Balaxanı Mədəniyyət evi konsert təşkil etdi - FOTOLAR 19 Avqust 2019, 14:43 Sabiq deputata ağır itki üz verdi 19 Avqust 2019, 14:36 “Mehriban Əliyevanın bu addımı bütün məmurlara örnəkdir!” - Şəhid xanımı 19 Avqust 2019, 14:27 Hamını yoxlayan Hesablama Palatasının özünü kim yoxlamalıdır?... 19 Avqust 2019, 14:12 Mədə-bağırsağındakı ağrılardan əsəbləşib polisə yalan xəbər verdi 19 Avqust 2019, 14:03 Ermənilərin Naxçıvan və Qazaxda uğursuz revanş CƏHDİ 19 Avqust 2019, 13:42 Türkiyədə təhsil alacaq jurnalist qızı: “Çalışacam ki, valideynlərimin ümidini doğruldam” - MÜSAHİBƏ 19 Avqust 2019, 13:10 Sabah Bakıda temperatur daha da YÜKSƏLƏCƏK 19 Avqust 2019, 13:08 Keçmiş müsavatçı Arif Hacılını HƏDƏF ALDI: “Partiyanı uçuruma apardı” 19 Avqust 2019, 12:55 DİQQƏT! Sabah Bakının bu küçələrində yol bağlanacaq 19 Avqust 2019, 12:41 “Vikipediya”da Tofiq Hüseynzadə haqqında üç dildə məqalə yaradılıb 19 Avqust 2019, 12:40 Deputatdan oğlunun tutulması xəbərinə REAKSİYA 19 Avqust 2019, 12:36 İnam Kərimov Beyləqanda vətəndaşları qəbul edəcək 19 Avqust 2019, 12:33 Qəzaya uğrayan təyyarəmizin “qara qutusu” tapıldı - FOTO 19 Avqust 2019, 12:12 Nazir və nazir müavinləri Cənub bölgəsinə gedirlər 19 Avqust 2019, 12:08 AQTA maarifləndirir: Çörək alarkən və saxlayarkən nəyə diqqət yetirməli? 19 Avqust 2019, 12:06 Direktor müavini işləmək istəyənlər üçün vakansiya seçimi başladı 19 Avqust 2019, 12:03 Azərbaycanda 250 ailə üçün meyvə bağları salınır 19 Avqust 2019, 11:46 Vəzifəli şəxs 3000 manat cərimələndi 19 Avqust 2019, 11:44 Bakıda bu iki sinfin bütün məzunları ali məktəbə qəbul olunub - FOTOLAR 19 Avqust 2019, 11:35 Təhsil şöbəsinin müdiri işdən çıxarılıb 19 Avqust 2019, 11:16 “Relax”da nə baş verib? - İcra başçısının müavini və istirahət mərkəzinin rəhbərliyi davadan DANIŞDI 19 Avqust 2019, 11:09 Tramp: “İranlılar çox məğrur millətdir amma ...“ 19 Avqust 2019, 11:00 “Sosial şəbəkə müxalifəti” seçki yerinə yalan, böhtan düşüncəsini seçirsə... 19 Avqust 2019, 10:45 Deputatın oğlu və 5 qohumu saxlanıldı  19 Avqust 2019, 10:41 “Qaçqınkom”un Nərimanov və Sabunçu üzrə sektor müdirləri cəzalandırıldı 19 Avqust 2019, 10:34 Ermənistan atəşkəsi 23 dəfə pozub 19 Avqust 2019, 10:25